دوشنبه 14 آذر 1390 - 13:19

پنجمین همایش ملی و نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت مالی و سرمایه گذاری

منبع: پاپیروس دسته: کنفرانسها 2,491 بازدید

«پنجمین همایش ملی و نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت مالی و سرمایه گذاری» به مدت سه روز از 22 لغایت 24 آذرماه سال جاری با مشارکت طیف گسترده ای از متخصصان، خبرگان، مدیران و کارشناسان فعال در حوزه های مختلف مالی و سرمایه گذاری همراه گردیده است.

استاد برجسته مدیریت مالی کشور جناب آقای دکتر علی جهانخانی با موضوع «بحران های مالی و روند آتی بازار پول و سرمایه» در روز نخست کنفرانس نقش نهادهای مالی در مدیریت بحران های آتی را تبیین خواهند ساخت. در ادامه حضور پروفسور بهرام هاتفی استاد ممتاز دانشگاه کالیفرنیا در این همایش با موضوع «بررسی ابعاد و زوایای تقلب در مدیریت و ارائه دو سمپوزیم تخصصی» در این خصوص در زمره یکی از شاخص ترین محورهای این گردهمایی علمی به شمار می رود. پروفسور ایرج هشی رئیس مرکز تحقیقات اقتصادهای نوظهور و استاد تمام دپارتمان اقتصاد مالی دانشگاه استانفورد شایر انگلستان به «نقش حاکمیت شرکتی در نهادهای مالی» در قالب مطالعه موردی خواهند پرداخت و گزینه های مطرح در خصوص ارتقاء عملکرد سازمان ها و نهادهای مالی را در این خصوص به بحث خواهند گذارد. «بررسی ماهیت مفهومی و کاربردی ریسک در بازار سرمایه و حوزه های مالی و تبیین چارچوب های ساختاری و محتوایی» در این خصوص موضوعی است، که جناب آقای دکتر شاهین شجاعی استاد برجسته دانشگاه بوستون آمریکا در نشست تخصصی مدیریت ریسک و کارآمدی بازار پول و سرمایه بدان اشاره خواهند داشت.

علاقه مندان می توانند اطلاعات تکمیلی در خصوص برنامه های کنفرانس و نحوه ثبت نام را از سایت کنفرانس به آدرس WWW.ICFM.IR دریافت دارند.

وبسایت اطلاع رسانی بورس ویو (BourseView.com) و شرکت تدبیرپرداز به عنوان حامیان این گردهمایی بزرگ متخصصان مالی کشور، در نمایشگاه جانبی کنفرانس منتظر دیدار شما خواهند بود

نظرات

نام (ضروری)
پست الکترونیک(ضروری)
نظرشمــا
ارسال نظر
437 N
پی دی اف وان