سه شنبه 03 آبان 1390 - 08:11

همایش ملی دانشگاه الکترونیکی برگزار می شود / مهلت ارسال مقالات 15 آبان ماه

منبع: خبرگزاری مهر دسته: کنفرانسها 1,471 بازدید

همایش ملی دانشگاه الکترونیکی با شعار "تحول نوین در توسعه پایدار" روزهای اول و دوم آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هدف از برگزاری این همایش بررسی چالش ها و نقاط قوت توسعه دانشگاه الکترونیکی، راهکارهای علمی توسعه دانشگاه الکترونیکی، آشنایی با دانشگاههای الکترونیکی در سایر کشورهای جهان، تبیین جایگاه دانشگاه الکترونیکی در توسعه پایدار و ارزیابی هزینه فایده گسترش دانشگاه الکترونیکی است.

براین اساس این همایش در محورهای مشخصه های استاد و دانشجوی الکترونیکی، شاخص های جهانی دانشگاه الکترونیکی، آزمون الکترونیکی، یادگیری الکترونیکی، کیفیت محتوای آموزش الکترونیکی، اتوماسیون و سیستم های جامع دانشگاهی برگزار می شود.
 
همچنین استانداردهای آموزش دانشگاه الکترونیکی، کتاب الکترونیکی، تجاری سازی یادگیری الکترونیکی و اقتصاد یادگیری الکترونیکی از دیگر محورهای همایش ملی دانشگاه الکترونیک است که فرصتی خواهد بود تا محققان، دانشگاهیان و مهندسان فناوری اطلاعات در کشور با ارائه مقاله و ایراد سخنرانی، یافته های علمی، پژوهشی و کاربردی خود را در این همایش مبادله کنند.
 
آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش 15 آبان ماه خواهد بود و علاوه بر دانشگاه الزهرا که برگزار کننده این همایش ملی است پژوهشکده اقتصاد اسلامی صدر و موسسه اینترنتی زبان های خارجی – ezaban  - نیز در برگزاری این همایش همکاری خواهند داشت.

نظرات

نام (ضروری)
پست الکترونیک(ضروری)
نظرشمــا
ارسال نظر
362 N
پی دی اف وان